PSYCH-K

PSYCH-K

 

Medeniyet, bildiğimiz gibi, hepimizin bilinçli ve bilinçsiz olarak bir rol oynadığı insan bilincinde büyük bir  değişim yapma sürecindedir. Hayatımızın  her yönü, hem kişisel hem de profesyonel olarak bu süreçten derinden etkilenmektedir. PSYCH-K® kullanarak, bu değişikliği doğrudan olumlu olarak etkileyebilirsiniz. İnsan deneyimine sahip ruhani bir  varlık olarak, hayattaki potansiyelinizi sınırlayan bilinçaltı inançları PSYCH-K sayesinde hızlı ve acı çekmeden  değiştirebilirsiniz. Bu, zihinsel, duygusal, fiziksel ve ruhsal esenliği içerir.

OYA BAKIR

(NLP MASTER PRACTITIONER &

PSYCH-K ADVANCED FACILITATOR)

Zihninizin yazılımını yeniden yazdığınız zaman, hayatınızın çıktılarını değiştirebilirsiniz … ve de dünyayı!

Tatmin edici ve mutlu bir yaşamın Orijinal Öğretileri Doğa Bilgeliğinde bulunabilir!

Hayattaki sorunlarımızın çoğunun cevabı Doğa Bilgeliğinde bulunabilir, ancak söylendiği gibi bazen ağaçlardan ormanı göremeyiz! Diğer bir deyişle, biz hayatın detayları arasında kayboluruz ve büyük resmi göremeyiz. Eğer ki Doğada gömülü bilgeliğe dikkat etsek ve   günlük hayatımızın bir parçası yapsak,   kişiselin yanısıra küresel, ekonomik, politik ve ekolojik sorunların çözümlerini bulabiliriz.

Rob Williams, PSYCH-K Kurucusu

 

REFERANSLAR

Aldığım seanslar sonrasında Bio-Feedback yaptırdım ve daha önce geçirdiğim Tiroid ve Adrenal sorunlarının tamamen saptanamaz olduğunu paylaşmak istiyorum. Bana halihazırda yaptığımı yapmaya devam etmem söylendi çünkü işe yarıyordu. Ben artık ilaç almıyorum ve harika hissediyorum. Duygularımın hastalığıma bu kadar bağlı olduğunu kim bilebilirdi? Kocama da çok iyi geldi ve bu yüzden iş yerinde daha iyi çalışıyor. Onun geçmişine takılmamasına ve hayatına devam etmesine yardımcı oldu. Benim gibi o da yaşama yepyeni bir bakış açısına sahip. içgörünüz, bilgeliğiniz ve zarafetiniz için tekrar teşekkürler.

Julie Minnesota

PSYCH-K Kilo konularında başarılı
Ben 61 yaşındayım ve eskiden beri kilolu olmuşumdur. Dönem dönem başarılı diyetler yaptım.  Yaklaşık 5-6 yıl önce 225 pound geliyordum ve dikkatli yeme ve egzersiz ile kendi başıma 67 pound kaybettim. Bu çok heyecan vericiydi ve ben harika hissediyordum. Sonra yavaş yavaş   67 poundun  40’ını geri aldım, Aralık 2009’da kilolar geri gelmeye başlamıştı.  Tekrar başarılı bir şekilde kilo kaybı elde etmek için “bir anahtarı çevirmek” gerektiği duygusunu hissettim.

Kendime bir doğum günü hediyesi olarak çok deneyimli bir PSYCH-K uygulayıcısından (aslında bu kişi PSYCH-K ile beni tanıştırmıştı)  PSYCH-K dengeleme seansı aldım. Sorun benim kilomdu ve çalışma sonrasında şu inanç ifadesine karar kıldı: “Ben kendime ne istersem ONU olmak için izin veriyorum” Bunu başarıyla dengelidik ve ben harika hissettim. Kilo almam durdu, ama halen kilo kaybedemiyordum.
Nihayet, Mart ayında – oldukça bıkkın bir şekilde – Başka bir arkadaşımla çalıştım ve biz başka bir ifade de karar aldık: “15 Ağustos 2010’a kadar güvenli bir şekilde 40 pound vermek için tam sorumluluk alıyorum” Ben ertesi gün kilo vermeye başladım. Düzgün yemeye başladım ve oldukça kolay bir şekilde egzersiz yaptım. Sürekli yerine getirdiğim haftalık hedeflerim vardı,  ve ben o haftaki hedef  için sorumluluk alma konusunda her hafta kendimi dengeledim. Aslında, ben sadece emin olmak için denge değil ama kas testi yaptım. Ben Eylül 15’inde tüm 40 poundu vermiştim ! Yaşasın PSYCH-K.

E.G.  Afton, VA,

Beklediğimden Çok Daha Fazlası
Size teşekkür etmek istiyorum. İyi ve yararlı bir şeyler öğrenmek için umutluydum;   inanılmaz güzel ve özel şeyler ortaya çıktı.

A.M.  Cesano Maderno, Italy

Sınavlar ile İlgili İnanılmaz bir deneyim
Benim için inanılmaz bir deneyim oldu. PSYCK-K ile karşılaşmadan önce zorlu bir kaç yıl geçirdim. Son zamanlarda lisans için bitirme sınavlarım vardı. Çok hevesli değildim, uyku problemleri çektiğim için rutin çalışmayı bıraktım. Pes etmeyi düşünüyordum. Sonra sıkıntıyı dengelemek için karar aldım; “Ben yaparım.” Bu dengenin ardından  “lisans sınavları için derslerde öğrendiklerimin tümünü hatırlama, çağırma ve yeniden yazma.” Dengesi yaptım. Bunun sonrasında güneşlenmek ve çalışmak için yedi günlüğüne Costa del Sol’a gittim. Döndüm. Güvenle sınav odasına girdim. Ve gerisi muhteşemdi. Altı saat süren sınav boyunca hatırladım, çağırdım ve yeniden yazdım. Çok heyecanlandım, sihirliydi.

H.S.  County Tipperary, Ireland

PSYCH-K Para Konusunda işe yarar
PSYCH-K harikalar yaratabilir. Ben şimdi çok zenginim. Paramı nasıl kullanırsam kullanayım hiç bitemez.

E.M.  Teaneen, South Africa

Yazar hakkında

ankaranlp administrator

Bir cevap yazın