Misyonumuz
İnsanların daha mutlu, daha güçlü ve daha başarılı olmalarını sağlayacak kalıcı çözümler üretmek ve bu çözümleri dünyanın her yerindeki insanlara ulaştırmak. Düşünce, duygu ve davranışları üzerinde hâkimiyet kurmak isteyen, kendini geliştirmek ve yenilemek isteyen, yaşamının kontrolünü kendi ellerine almak isteyen kişi, kurum ve kuruluşlar.

ŞADAN HATIL  ( NLP TRAINER )
1977 Zonguldak’ta doğdu. Orta ve Lise Eğitimini İstanbul’da, Yüksek Öğretimini de yurtdışında çeşitli ülkelerde tamamladı (Almanya, Azerbaycan). Almanya’da Essen Hastenesinde Psikolojik danışmanlık ve bioenerji üzerine kanser hastaları ile başarılı tedavilerde bulundu. 2011 yılından itibaren NLP kişisel gelişim danışmanlığı yapmaktadır.

OYA BAKIR ( NLP TRAINER & PSYCH-K ADVANCED FACILITATOR )
1965 Hereke de doğdu. Orta ve Lise Eğitimini Kocaeli’de, Yüksek Öğretimini Türkiye’de tamamladı. NLP ile 2006 yılında tanıştı. Yurtdışında yaşadığı dönemlerde NLP ve PSYCH-K konusunda uzmanlaştı. Halen yurtdışında NLP ve PSYCH-K uzmanlık eğitimlerine devam etmektedir. 2015 yılından itibaren NLP ve PSYCH-K (Facilitator) danışmanlığı yapmaktadır.