NLP Trainer

ileankaranlp_yonetici

NLP Trainer

KATILIM KOŞULLARI:
NLP Trainer eğitimine katılabilmek, Ankara NLP eğitim standartlarına uygun bir NLP Practitioner ve NLP Master Practitioner eğitiminden mezun olmayı gerektirir.Sertifika eğitimlerimize katılım için, temel ruhsal ve bedensel sağlığın yerinde olması koşulu vardır. Eğitim, katılımcıların herhangi bir psikolojik rahatsızlığının olmadığını kabul eder.

NLP TRAINER EĞİTİMİ KAZANIMLARI
Ankara NLP standartlarında düzenlenen NLP Trainer Eğitiminde, NLP eğitimi düzenleyebilmeniz için gerekli teorik ve teknik eğitimden geçeceksiniz.Eğitmenin eğitimi programında öncelikle nasıl tam olarak kendiniz olabileceksiniz onu öğreneceksiniz. Yani odak nokta katılımcıların kendisidir. NLP eğitmenliği, kişilerin kendileriyle ve yapmış oldukları iş ile uyum içerisinde olmasını gerektirir.

Eğitim süresince yapmak istediğiniz işle ilgili bir öz kimlik geliştirirken, diğer yandan NLP bilgi ve tekniklerinin kullanımında uzmanlaşacak ve bu bilgilerin aktarımı için gerekli pedagojik formasyon ve iletişim yeteneklerinizi geliştireceksiniz. Ayrıca; NLP Trainer eğitimi ile beraber artık eğitmen kimliğiniz oluşur ve;
NLP’ nin ön varsayımlarını programınızı tasarlama doğrultusunda hayata geçirebilme ve kendi katılımcılarınıza sunabilme,
Ses, ritim ve vücut dilinin ustaca kullanımı,
Dinleyicileri bilinçdışı düzeyde etkileme,
Bilinçli ve bilinç dışı zihni eğitme,
Eğitim tasarlanması ve verilmesi esnasında meta mesajların kullanılması,
İçinizdeki kaynaklara yönelerek ihtiyacınız olan bütün yeteneklere ve iç güce sahip olunması,
Hipnotik dil kalıplarının kullanımı ve metaforlar gibi konularında yeti sahibi olursunuz.
Dolayısıyla NLP´yi meslek olarak yapmak isterseniz NLP Pratisyen, NLP Master Pratisyen ve NLP Trainer eğitimlerini almanız gerekir.

Yazar hakkında

ankaranlp_yonetici administrator

Bir cevap yazın